Jedną z najbardziej trwałych i zarazem nowoczesnych metod znakowania odzieży jest haft komputerowy. W porównaniu z haftem tradycyjnym ta metoda pozwala na szybszą realizację zlecenia, nawet przy dużym nakładzie. Specjalizujemy się w wykonywaniu haftu komputerowego, który jest niezwykle precyzyjny, a przy tym trwały.

Profesjonalny i przyjazny wizerunek

Zastosowanie haftu komputerowego na odzieży budzi przede wszystkim zaufanie. Ta metoda cieszy się ogromną popularnością szczególnie w branży reklamowej. Nasza propozycja obejmuje wykonywanie haftów na odzieży:

  • medycznej
  • gastronomicznej
  • hotelowej

Ubrania, na których znajdują się dokładne i estetyczne naszycia, wpływają na profesjonalny wizerunek pracownika placówki medycznej, obiektu gastronomicznego czy hotelu. Takie rozwiązanie budzi zaufanie zarówno wśród pacjentów, jak i klientów. Jednocześnie ten sposób identyfikacji wizualnej sprawi, że ubiór pracownika jest spójny z charakterem placówki lub przedsiębiorstwa.

Krótki czas realizacji

Jedną z głównych korzyści komputerowej technologii haftu jest szybki czas wykonania zlecenia. Technika wymaga odpowiedniego ustawienia maszyny: dostarczenie jej informacji o tym, jak prowadzić igłę, jakich nici używać, określić pole haftu, rodzaj ściegu itp. Maszyny hafciarskie są wyposażone w głowice, dzięki którym możliwe jest wykonanie kilku haftów jednocześnie. To skraca czas oczekiwania nawet przy hurtowym zamówieniu.

Wysoka jakość haftu komputerowego

Dzięki funkcjonalnym maszynom hafciarskim oraz szerokiej gamie najlepszych materiałów możliwe jest wykonanie precyzyjnego haftu, który będzie odporny na ścieranie oraz odbarwienie.

Więcej informacji pod nr telefonu lub e-mail.

Utwórz nowe konto

Już posiadasz konto?
Zaloguj się lub Resetuj hasło

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć