Siedziba firmy

Krawieckie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe
MARTEX Skóra Paweł
ul. Przemysłowa 7b
28-300 Jędrzejów, Polska

NIP-UE: PL 656-100-20-40

Tel.: +48 41 386 15 89
mobile: +48 
501 156 219
E-Mail:
kpph.martex@gmail.com

Informacja nt. rozstrzygania sporów zgodnie z art. 14 ust. 1 rozporządzenia ODR: Pod adresem http://ec.europa.eu/consumers/odr/ Komisja Europejska udostępnia internetowy system rozstrzygania sporów konsumenckich (ODR).

MARTEX - nowy wymiar odzieży pracowniczej

Producent odzieży dla pracowników różnych branż: medycznej, weterynaryjnej, stomatologicznej, kosmetycznej, gastronomicznej, hotelarskiej, SPA, ratowniczej oraz BHP. Od 1992 roku dewizą przedsiębiorstwa jest dostarczanie klientom wysokiej jakości odzieży w dobrej cenie, przy zastosowaniu modnych krojów i opracowywaniu projektów ubrań komfortowych w codziennej pracy.

Proponowana przez nas męska i damska odzież medyczna, kosmetyczna oraz gastronomiczna wyróżnia się ciekawą kolorystyką, funkcjonalnością, ponadczasowym stylem oraz starannością wykonania. Jednocześnie staramy się podążać za obecnymi trendami, tworząc eleganckie uniformy kosmetyczne, kolorowe mundurki medyczne, stylowe bluzy weterynaryjne i wiele innych.

Wyróżniamy się kreatywnym podejściem oraz oryginalnym asortymentem. Dostarczamy odzież pracowniczą, w której każdy może poczuć się modnie, profesjonalnie oraz komfortowo. Oferowane przez nas produkty są wykonane z tkanin z certyfikatem Oeko-Tex, wydawanym przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Badań i Testowania w Dziedzinie Ekologii Tekstyliów i Skóry. Asortyment obejmuje ubrania wykonane w 100% z bawełny lub z nowoczesnych materiałów z elastanem (kolekcja Flexibles). Ubrania udostępniamy w 24 kolorach, małych i dużych rozmiarach, wielu krojach i formach. Stawiamy na innowacyjne rozwiązania, oferując m.in. zapaski kelnerskie z portfelem, bluzy kucharskie ze wstawkami z siatki, która pozwala skórze oddychać, odzież w stylu vintage do pracy w kawiarni, a także kolorowe bluzy medyczne czy weterynaryjne z wzorkami w zwierzęta i wiele, wiele innych. Nasza odzież zapewnia profesjonalny i modny wygląd pracownika, świetną wizytówkę zakładu pracy oraz spójną identyfikację wizualną firmy.

Utwórz nowe konto

Już posiadasz konto?
Zaloguj się lub Resetuj hasło

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć